85 6752 723 info@savilla.pl

Żywienie zbiorowe

Prowadzimy działalność w zakresie żywienia zbiorowego od ponad 30 lat. Żywienie dzieci i młodzieży  było zawsze nieodłącznym aspektem naszej działalności. Wiedza i doświadczenie naszego technologa żywienia pozwala ustalać najbardziej zbilansowane i pożywne posiłki dla różnych grup wiekowych (od żłobka po okres szkolny).

Naszą dewizą jest zdrowa kuchnia, w której  nie używamy konserwantów, polepszaczy smaku i zapachu. Bazujemy  na naturalnych przyprawach i surowcach. Wychodzimy naprzeciw problemom oraz trendom w nowoczesnym żywieniu, dzięki czemu żaden rodzaj specjalistycznej diety nie jest nam obcy. Przygotowujemy posiłki bezmleczne, bezglutenowe, wegetariańskie, zgodnie z wymogami i oczekiwaniami Państwa podopiecznych.

Na bieżąco śledzimy wszystkie wytyczne Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej  Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej oraz WHO dotyczące diet dziecięcych i zalecanych, bądź zabronionych składników.

W zależności od indywidualnych ustaleń przygotowujemy wyżywienie całodzienne lub  same obiady. Posiłki dostarczane są w termosach zbiorczych lub pojemnikach jednorazowych.

Współpracujemy  z lokalnymi dostawcami, rolnikami oraz przedsiębiorstwami spełniającymi  wymogi  sanitarne i posiadającymi wymagane atesty.

Wdrożony system HACCP pozwala nam   bezpiecznie i świadomie przygotowywać posiłki, zachowując  staranność a także mając na uwadze zdrowie i dobre samopoczucie naszych odbiorów.

 

Zapraszamy do współpracy

W bezpośredniej rozmowie szczegółowo przedstawiamy naszą ofertę oraz chętnie poznamy Państwa oczekiwania i potrzeby związane z obsługą cateringową.

Kontakt:

85 675 27 23

info@savilla.pl