85 6752 723 info@savilla.pl

Wesela

Organizując wesele w Restauracji Savilla, możecie mieć Państwo pewność, że sprostamy najwiekszym wyzwaniom i wymaganiom. Dobierzemy dekorację, wspólnie ustalimy zestaw dań, a personel zadba o każdy najdrobniejszy szczegół imprezy oraz sprawi, że wszyscy będą zadowoleni.

Chrzciny

Organizacja przyjęcia z okazji chrztu w restauracji Savilla obejmuje wynajem sali, przygotowanie menu oraz obsługę kelnerską na najwyższym poziomie. Świetna lokalizacja, gustowny wystrój wnętrz, doświadczona obsługa i wyśmienite potrawy sprawiają, że Klienci chętnie decydują się powierzyć nam organizację chrzcin z dala od hałasu i ciągłego pośpiechu.

Mając na uwadze komfort rodziców oraz najmłodszych uczestników przyjęcia przygotowujemy kącik do przewijania oraz karmienia Maluszka.

Komunie

Restauracja Savilla zaprasza do organizacji uroczystości Komunii Świętej w naszym lokalu. Przygotowana przez nas niepowtarzalna atmosfera sprawi, że uroczystość ta pozostanie w pamięci dziecka i członków rodziny.

Przyjęcia

Zawsze zapewniamy menu dostosowane do życzeń i oczekiwań klienta, profesjonalną obsługę i piękne nowoczesne wnętrza.

Konferencje i Szkolenia

Restauracja Savilla zapewnia profesjonalną obsługę przy organizacji konferencji i szkoleń. Oprócz menu uzgodnionego z organizatorem, zapewniamy duży parking oraz przygotowanie do obsługi osób niepełnosprawnych.

Konsolacje

Restauracja Savilla dołoży wszelkich starań, aby stworzyć niezapomniany klimat spotkania konsolacyjnego i ułatwić Państwu pożegnanie bliskiej osoby. Mamy nadzieję, że obdarzą nas Państwo zaufaniem i że sprostamy wszelkim Państwa wymaganiom.

Catering

Uroczystości rodzinne i firmowe są nie tylko okazją do miłych spotkań, ale również źródłem stresu związanego z organizacją takiego przyjęcia. Nasza obsługa uwolni Państwa od niepotrzebnych zmartwień, tak by po spotkaniu zostały tylko miłe wspomnienia i pomoże Państwu celebrować ten czas delektując się smacznym i wykwintnym posiłkiem. Nasi doświadczeni kucharze przygotują dla Państwa menu dostosowane do charakteru imprezy i Państwa życzeń, a profesjonalna obsługa zadba o aranżację stołów i serwis.